Στο μικρό αυτό εκκλησάκι που βρίσκεται λίγο πιο βόρεια από τον οικισμό, οφείλει τη δεύτερη της ονομασία-Ντελαγκράτσια- η Ποσειδωνία. Ο καθολικός ναός της Παναγίας Χάριτος (Madonna della Grazia) είναι χτισμένος σε ύψωμα και έχει μοναδική θέα.
![Θρησκευτικός Χώρος Θρησκευτικός Χώρος](/_tp_media/icons/object_types/5876_t.png)
![Εκκλησία Εκκλησία](/_tp_media/icons/object_types/5876_t.png)
Ιερός Ναός Παναγίας της Χάριτος (Madonna della Grazia)
Χαρακτηριστικά
Υψόμετρο (μέτρα) | : | 79 |
Πρόσβαση | : | ![]() |
Προσιτό | : | ![]() |
Κατηγορία Κόστους | : | ![]() |
Διάρκεια Επίσκεψης | : | 45 λεπτά |
Περισσότερα